Edukacja

Sto lat dla babć i dziadków!

Nie tylko uczniowie klas III z PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym pamiętają o swoich dziadkach. 22 stycznia na scenie pojawiły się dzieci z Oddziałów Przedszkolnych przy belskiej podstawówce.

Punktualnie o godz. 10 dla swoich dziadków występowały najmłodsze dzieci, te z grupy trzylatków i czterolatków. Okolicznościowe wierszyki, a także piosenki i tańce sprawiły wiele radości zebranym na sali babciom i dziadkom. Na koniec kochane wnuczęta podarowały im skromne upominki. Na zakończenie młodym artystom oraz ich opiekunom podziękowała babcia jednej z artystek – Maria Ławnicka – była nauczycielka matematyki w belskiej szkole.

W samo południe zaprezentowały się dzieci z grypy III oraz “zerówki”. Oprócz wierszyków, piosenek i tańców poświęconych dziadkom przedstawiły również krótkie przedstawienie. Na scenie pojawiły się bałwanki, wiewiórki, Kubuś Puchatek, kotki, myszki czy jeże.

Za przygotowanie pięknych występów odpowiedzialni byli nauczyciele z oddziałów przedszkolnych oraz nauczyciele wspomagający pracujący w tych oddziałach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *