Edukacja

Sukces uczennic z Belska

Uczennice z PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym zdobyły pierwsze miejsce w IV edycji międzynarodowego konkursu wideo!

Grupa uczennic z klas ósmych z rodzicami i panią Iloną Szymańską wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród IV edycji międzynarodowego konkursu wideo „Dzień z życia ucznia z różnych krajów świata”. Konkurs zotał zorganizowany przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu.

I miejsce zajęły uczennice szkoły z Belska Dużego – Karolina Barańska, Oliwia Frączak, Zofia Kocewiak, Gabriela Ostrowska i Kamila Wnuk. Gościnnie wystąpiła też Zuzia Szymańska, która będąc w drugiej klasie zaśpiewała piosenkę wykorzystaną w nagraniu, za którą również otrzymała nagrodę. 

Jurorami w drugim etapie konkursu byli wykładowcy z Uniwersytetu w Oksfordzie – Jon Hird oraz John Hughes oraz Rob Howard (USA) i Joanna Pawłowska (Akademia Vena). Sponsorami nagród były firmy: Ceramika Primus, REGIPIO, Oxford University Press, Macmillan, Nowa Era.

Dziewczyny otrzymały nagrodę pieniężną (1000 zł), książki i dyplomy. Szkoła otrzymała pamiątkową statuetkę oraz gry do nauki języka angielskiego. 

Konurs odbył się pod koniec czerwca. Dziewczyny razem z panią Iloną Szymańską nagrały krótki film opowiadający o typowym dniu uczniów w Polsce.

PSP Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *