Edukacja

Święto Babci i Dziadka w Zaborowie

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsza uroczystość, bo poświęcona tym, których dzieci kochają szczególnie. Już od lat zarówno w Akademii Przedszkolaka “Krasnal” jak i PSP Zaborów odbywają się niezwykłe spotkania, na którym wnuki po uroczystej akademii goszczą swoje Babcie i Dziadków w murach szkoły.

22 stycznia w szkole i przedszkolu odbyły się uroczyste akademie z okazji tego niezwykłego święta. Wszystkich serdecznie powitała pani dyrektor Marzena Jakóbowska – Kępka. Dzieci w tanecznym show wyraziły swe gorące uczucia do dziadków.

Duże wrażenie na zgromadzonych zrobił piękny taniec nowoczesny. Uczniowie z radością wystąpili przed najzacniejszą publicznością. Występ, który zaborowskie dzieci dedykowały swoim Babciom i Dziadkom wzbudził wiele emocji i wzruszeń. Najmłodsi prezentowali tańce, wiersze i piosenki z wielkim entuzjazmem i ogromnym sercem dla swoich dziadków. Dostojni goście zostali obdarowani upominkami i kwiatami. Po akademii wszyscy wspólnie biesiadowali przy stołach.

Dzieci do występów zostały przygotowane przez panią Ewę Rudnicką i Agatę Krzemińską. Niezwykle miłe chwile zostały uwiecznione w galerii fotograficznej szkolnej strony internetowej www.pspzaborow.pl

Autor: PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *