Uncategorized

Szkolny koncert kolęd w Zaborowie

W czwartek 20 grudnia w PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie odbył się Szkolny Koncert Kolęd ‘2018. W miłej i rodzinnej atmosferze przebiegło świąteczne spotkanie uczniów, rodziców i nauczycieli, które poprowadziła pomysłodawczyni i reżyserka zaborowskiego kolędowania pani Agata Krzemińska.

Na szkolnej scenie wystąpili nie tylko uczniowie i rodzice, ale także ciocie, wujkowie, nauczyciele, wychowawcy oraz pani dyrektor szkoły Marzena Jakóbowska – Kępka. Kolędy, pastorałki i utwory o tematyce świątecznej zarówno w języku polskim jak i angielskim wprawiły wszystkich w radosny nastrój oczekiwania na Boże Narodzenie. Licznie zgromadzona publiczność gorąco oklaskiwała prezentacje wszystkich uczestników, szczególnie rodzin! Wyjątkowe wrażenie zrobił występ najmłodszej uczestniczki koncertu Nikoli, która wraz ze swoją mamą wykonała utwór pt. “Bosy pastuszek”. Wielu kolędujących dorosłych i dzieci popisało się świetną grą na akordeonie i keyboardzie. Uroku niecodziennemu koncertowi dodała dekoracja wykonana przez panią Ewę Rudnicką oraz pana Roberta Kępkę.

Na zakończenie gorące świąteczne życzenia z opłatkiem złożyła społeczności szkolnej pani dyrektor Marzena Jakóbowska – Kępka. Tradycyjnie odbyły się również zorganizowane przez uczniów klasowe Wigilie.

PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *