Edukacja

Szkolny Mini Playback Show!

21 marca 2018 r. w PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie odbył się Szkolny Mini Playback Show. Impreza została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, którym opiekuje się w tym roku szkolnym pani Katarzyna Kulig.

Uroczyście powitaliśmy wiosnę, było głośno i wesoło! Zawitały do Zaborowa znane i lubiane gwiazdy polskiej estrady. Między innymi Halinka Mlynkova, Majka Jeżowska, Sylwia Grzeszczak, Małgorzata Ostrowska czy Mrozu. Serca publiczności skradł Sławomir, z tegorocznym hitem “Miłość w Zakopanem”. Świetne stroje, gesty, mimika, zachowania prawdziwych gwiazd zostały znakomicie odtworzone przez zaborowskich młodych artystów.

Rozrywkowy repertuar zachwycił publiczność i wprowadził zebranych w wiosenny nastrój. Występy uczniów oceniała komisja w składzie: pani dyrektor Marzena Jakóbowska – Kępka, pani Ewa Rudnicka oraz pani Agata Krzemińska. Zwycięzcy zostaną uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz statuetkami ufundowanymi przez Radę Rodziców z Zaborowa. Pierwszy dzień wiosny uważamy za udany. Następne takie show już za rok, zapraszamy do zabawy!

Autor: Samorząd Szkolny
PSP im. Ziemi Grójeckiej w  Zaborowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *