Sport

Szlifowali formę w Ostródzie

Pierwszego dnia ferii zimowych w województwie mazowieckim młodzi piłkarze GKS-u Belsk Duży wraz z opiekunami udali się za obóz sportowy do Ostródy.

16 zawodników GKS Belsk Duży zamieszkało w Hotelu Dom Polonii. Codziennie młodzi adepci piłki mieli zaplanowane po dwa treningi piłkarskie. Odbywały się one na boisku ze sztuczną trawą na obiekcie miejscowego klubu Sokół Ostróda. Droga na stadion wiedzie piękną promenadą wzdłuż Jeziora Drwęckiego, idąc mijaliśmy molo i Amfiteatr. Wychowankiem tutejszej drużyny jest niedawny debiutant w Reprezentacji Polski – Paweł Dawidowicz. Przepięknego, nowoczesnego stadionu, super funkcjonalnych szatni może pozazdrościć niejedna drużyna w Polsce. Sokół Ostróda gra jednak „tylko” w III lidze.

Przy boisku w okresie zimowym funkcjonuje lodowisko, z którego korzystali nasi zawodnicy. Gdy odczuwalna temperatura powietrza spadła do -16 stopni zaplanowaliśmy treningi na hali sportowej CSiR w Ostródzie oraz w klubie fitness i siłowni. W wolnym od treningów czasie wybraliśmy się na kręgielnię.

W trakcie zgrupowania zagraliśmy trzy mecze sparingowe. Naszymi przeciwnikami byli: trampkarzami Sokoła Ostróda, trampkarze Akademii Piłkarskiej Ostróda oraz młodzicy MKS Ciechanów.

Opiekunami na wyjeździe byli: Daniel Piechal i Tomasz Prokopczyk. Bardzo dziękujemy za dofinansowanie wyjazdu przez klub oraz za profesjonalny transport firmie MDM Trans z Warki. Autor:

Daniel Piechal / GKS Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *