Sport

Trampkarze GKS-u tuż za podium

Gracze z rocznika 2005 belskiego klubu zajęli 4 miejsce podczas turnieju o Puchar Wójta Gminy Głowaczów. Zmagania odbyły się 27 stycznia.

Los przydzielił trampkarzy GKS-u do grupy B, w której gracze prowadzeni przez Daniela Piechala spotkali się z Legionem Suskowola II, Plonem Garbatka, Królewskimi Jedlnia oraz drugą drużyną Jastrząb Głowaczów.

 

Mecze grupowe trwały po 10 minut. GKS wygrał trzy pierwsze spotkania, kolejno z Plonem Garbatka (2:0), Królewskimi Jedlnia (4:0) oraz Legionem Suskowola (6:0). W ostatnim spotkaniu młodzi piłkarze z Belska musieli uznać wyższość drugiej drużyny Jastrząb Głowaczów (0:2)

Mecze grupowe:
GKS Belsk Duży 2 –0 Plon Garbatka
Mateusz Hermanowicz x2
GKS Belsk Duży 4– 0 Królewscy Jedlnia
Bartłomiej Legucki x2, Filip Tworek, Mateusz Tworek
GKS Belsk Duży 6 – 0 Legion Suskowola
Mateusz Hermanowicz x3, Bartłomiej Legucki x2, Michał Maciejczyk
GKS Belsk Duży 0 – 2 Jastrząb Głowaczów 2

W półfinale GKS spotkał się z pierwszą ekipą gospodarzy – Jastrząb Głowaczów. Podobnie jak drugiej drużynie, tak i pierwszej trampkarze ulegli 0:2. W meczu o 3. miejsce podopieczni Piechala musieli uznać wyższość Energii Kozienice (1:3)

Faza pucharowa:
Półfinał: GKS Belsk Duży 0 – 2 Jastrząb Głowaczów 1
Mecz o 3 miejsce: GKS Belsk Duży 1 – 3 Energia Kozienice
Mateusz Tworek

Skład GKS-u: Mikołaj Borkowski, Mateusz Hermanowicz, Mateusz Tworek, Bartłomiej Legucki, Filip Tworek, Michał Maciejczyk, Adam Łokucijewski, Artur Piechal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *