Sport

Trampkarze GKS-u tuż za podium

Gracze z rocznika 2005 belskiego klubu zajęli 4 miejsce podczas turnieju o Puchar Wójta Gminy Głowaczów. Zmagania odbyły się 27 stycznia.

Los przydzielił trampkarzy GKS-u do grupy B, w której gracze prowadzeni przez Daniela Piechala spotkali się z Legionem Suskowola II, Plonem Garbatka, Królewskimi Jedlnia oraz drugą drużyną Jastrząb Głowaczów.

 

Mecze grupowe trwały po 10 minut. GKS wygrał trzy pierwsze spotkania, kolejno z Plonem Garbatka (2:0), Królewskimi Jedlnia (4:0) oraz Legionem Suskowola (6:0). W ostatnim spotkaniu młodzi piłkarze z Belska musieli uznać wyższość drugiej drużyny Jastrząb Głowaczów (0:2)

Mecze grupowe:
GKS Belsk Duży 2 –0 Plon Garbatka
Mateusz Hermanowicz x2
GKS Belsk Duży 4– 0 Królewscy Jedlnia
Bartłomiej Legucki x2, Filip Tworek, Mateusz Tworek
GKS Belsk Duży 6 – 0 Legion Suskowola
Mateusz Hermanowicz x3, Bartłomiej Legucki x2, Michał Maciejczyk
GKS Belsk Duży 0 – 2 Jastrząb Głowaczów 2

W półfinale GKS spotkał się z pierwszą ekipą gospodarzy – Jastrząb Głowaczów. Podobnie jak drugiej drużynie, tak i pierwszej trampkarze ulegli 0:2. W meczu o 3. miejsce podopieczni Piechala musieli uznać wyższość Energii Kozienice (1:3)

Faza pucharowa:
Półfinał: GKS Belsk Duży 0 – 2 Jastrząb Głowaczów 1
Mecz o 3 miejsce: GKS Belsk Duży 1 – 3 Energia Kozienice
Mateusz Tworek

Skład GKS-u: Mikołaj Borkowski, Mateusz Hermanowicz, Mateusz Tworek, Bartłomiej Legucki, Filip Tworek, Michał Maciejczyk, Adam Łokucijewski, Artur Piechal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *