Sport

Trampkarze starsi GKS-u z drugim zwycięstwem

Drugie zwycięstwo w drugim wiosennym spotkaniu odnieśli gracze GKS-u Belsk Duży z rocznika 2004 (i młodsi). Młodzi piłkarze ograli 4:3 Pilicę Nowe Miasto nad Pilicą, a hat-trickiem popisał się Kacper Cyranowicz.

Premierowe trafienie
Spotkanie pięknym akcentem rozpoczęli młodzi piłkarze z Belska Dużego. W sytuacji sam na sam znalazł się Kacper Cyranowicz, który przelobował bezradnego golkipera gości. Czternaście minut później był już jednak remis. Dążący do strzelenia gola gracze Pilicy w końcu dopięli swego. W 25. minucie było już jednak 2:1 dla GKS-u. Do siatki rywala po raz pierwszy w rozgrywkach ligowych trafił Dominik Rudnicki.

Cyranowicz show
Pilica w drugiej odsłonie ruszyła do ataków. W 52. minucie wyrównała. Dziesięć minut później na prowadzeniu był już GKS. Do siatki po raz drugi w tym spotkaniu trafił Kacper Cyranowicz. Radość z trzech punktów trwała w szeregach teamu z Belska Dużego do 78. minuty. Jeden z zawodników Pilicy zacentrował z rzutu wolnego w pole karne. W “szesnastce” najwyżej wyskoczył Marcel Podsiadło, który zaskoczył Sebastiana Kruszewskiego i zrobiło się 3:3. W ostatnich sekundach spotkania na rajd środkową strefą boiska zdecydował się jednak Kacper Cyranowicz. Najlepszy piłkarz tego spotkania uderzył z około 20 metrów przy słupku, czym ustalił wynik na 4:3.

Uczeń pokonał mistrza
Po spotkaniu Kacprowi Cyranowiczowi gratulował Łukasz Wiśnik. Nauczyciel, który na co dzień pracuje w PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym jest bowiem… Trenerem Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą (rocznik 2004). Wychodzi więc na to, że uczeń pokonał mistrza…

GKS Belsk Duży – Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4:3 (2:1)
Cyranowicz 6, 62, 80+2; Rudnicki 25 – ? 20, ? 52, Podsiadło (sam.) 78

GKS: Sebastian Kruszewski (C) – 25. Szymon Pośniak, 22. Mikołaj Borkowski, 12. Marcel Podsiadło, 19. Jakub Nowocin – 21. Mateusz Tworek, 15. Kacper Cyranowicz, 99. Bartłomiej Legucki – 11. Bartosz Jakubczak, 10. Mateusz Hermanowicz, 9. Damian Kempka.

Grali również: 33. Dominik Rudnicki, 8. Bartłomiej Kot, 6. Filip Kowalczyk, 3. Michał Maciejczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *