Sport

Trzciński: Częściowo zadowoleni

Siatkarze Volley SKK Belsk Duży doznali trzeciej porażki z rzędu. Tym razem jednak dopisali do swojego dorobku jeden punkt za porażkę 2:3 z Gromem Przytyk.

Po meczu spytaliśmy o opinię na temat gry belskiego zespołu trenera Kamila Trzcińskiego. – Częściowo możemy być zadowoleni z tego meczu, bo koniec końców ugraliśmy jeden punkt. Nie udało nam się to w poprzednich dwóch spotkaniach. Wielka szkoda chociażby meczu z SPS-em Konstancin, przegranego 1:3. Ponadto graliśmy z zeszłorocznym spadkowiczem z 3.ligi, który ma z poprzedniego sezonu wyższy odnośnik co do gry – mówił prosto po spotkaniu opiekun Volley SKK Belsk Duży.

– Bardzo dobrze atakowaliśmy, ponieważ tym elementem zdobyliśmy aż 48. punktów – mówił zadowolony opiekun belskiego zespołu. Wciąż jednak trzeba poprawiać niektóre elementy gry. – Dalej mamy zbyt słabą zagrywkę, ponieważ w ostatnim meczu graliśmy na poziomie siedmiu łatwych zagrywek na set, a w tym pięciu – zakończył rozmowę z nami trener Trzciński.

W spotkaniu z Gromem Przytyk najlepiej punktowali: atakujący – Marek Trzaska (19 pkt) oraz wprowadzony w do gry w drugim secie przyjmujący – Arkadiusz Rek (17pkt).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *