Sport

Trzciński: Musimy jeszcze dużo popracować

Siatkarze Volley SKK Belsk Duży doznali drugiej porażki z rzędu. Tym razem lepszy okazał się lider IV ligi – Bór Regut. Co po spotkaniu powiedział trener belszczan, Kamil Trzciński?

– Mecz się nam nie udał. Przeciwnik z Regutu kontrolował przebieg gry – ocenia sobotnie zmagania szkoleniowiec Volley SKK Belsk Duży. Kamil Trzciński po spotkaniu miał jednak powody do zadowolenia. – Z dobrej strony pokazali się nasi środkowi – ocenił trener belskiej ekipy.

Przed siatkarzami z Belska Dużego kolejne ligowe zmagania. Najbliższe z solidną drużyną Gromu Przytyk. – Musimy jeszcze dużo popracować, żeby rozumieć się na boisku. Wtedy nasza gra będzie pewniejsza oraz milsza dla oka. Nie ma wtedy znaczenia kto stoi po drugiej stronie siatki – zakończył rozmowę z naszym portalem Kamil Trzciński.

W sobotnim spotkaniu najlepiej punktującym w belskiej ekipie był Marek Trzaska. Atakujący Volley SKK zdobył 10. punktów.

Spotkanie z ekipą z Przytyka już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia o godz. 15:00. Zostanie ono rozegrane w Hali Sportowej belskiego GOSiR-u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *