Sport

Trzciński wspomina fantastyczny sezon Volley SKK Belsk Duży

Siatkarze z Belska Dużego świętowali w maju awans do III ligi. Upragniony sukces bardzo miło wspomina trener zespołu, Kamil Trzciński. – Decydujące mecze o awansie dostarczyły ogromnych emocji. Jestem dumny z drużyny, która zadebiutuje na wyższym szczeblu rozgrywkowym – mówi Trzciński.

Miniony sezon w IV lidze dostarczył wiele zaskakujących siatkarskich momentów. Volley SKK Belsk Duży nie był raczej stawiany w gronie faworytów do awansu, a jednak pokazał się i charakter. A jak rywalizację wspomina Kamil Trzciński? – Mnie osobiście ucieszyło choćby spotkanie z byłym wychowankiem Bartkiem Firsztem. Chciałbym, żeby zespół z Belska Dużego wywalczył kiedyś awans do II ligi – zaznacza Trzciński. Szkoleniowca cieszy także to, że udało się osiągnąć sukces w miejscowości, która nie jest znana z gry w siatkówkę.

Jak udało nam się dowiedzieć, Kamil Trzciński nie poprowadzi drużyny z Belska Dużego w nowym ligowym sezonie. Powodem jest poważna kontuzja kolana. – Dziękujemy trenerowi Trzcińskiemu za pracę wykonaną z naszą drużyną – mówi prezes Volley SKK Belsk Duży, Krzysztof Małachowski.

MARCIN KAŹMIERSKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *