Sport

Volley SKK wygrywa na zakończenie roku

Siatkarze Volley SKK Belsk Duży zakończyli siatkarski rok zwycięstwem. Na własnym parkiecie wygrali 3:2 z Promotorem Gózd.

Pierwszy set rozpoczął się bardzo dobrze dla podopiecznych Kamila Trzcińskiego. Volley SKK szybko wyszedł na pięciopunktowe prowadzenie (9:4). W kolejnych etapach gry gospodarze sukcesywnie powiększali przewagę i koniec końców wygrali 25:20.

Bardziej wyrównany początek miała druga odsłona niedzielnego spotkania. Po dwudziestu punktach na tablicy wyników widniał wynik 11:9 dla Volley SKK. Chwilę później było już 20:14. W tym momencie jednak gracze Trzcińskiego jakby stanęli. Goście zdobyli siedem punktów z rzędu i wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca seta (22:25).

W trzecim secie gracze z Belska Dużego znów grali swoją siatkówkę. Pomimo wyrównanego pierwszego okresu meczu (8:8) potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wygrać 25:18.

Czwarty set był podobny do drugiego. Oczywiście jeśli chodzi o jego zwycięzce. Promotor szybko wyszedł na prowadzenie 9:4. Gospodarze gonili wynik i nawet wyszli na prowadzenie 19:17. Wtedy znów przytrafił się gorszy moment, który wykorzystali goście z Gózdu wygrywając 25:20.

Wyrównany był ostatni set niedzielnego spotkania. Żadna z ekip w tie-breaku nie potrafiła długo przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Więcej zimnej krwi zachowali jednak gracze Volley SKK Belsk Duży, którzy wygrywając 15:12 mogli odetchnąć z ulgą.

Volley SKK Belsk Duży – Promotor Gózd 3:2 (25:20, 22:25, 25:18, 20:25, 15:12)

Volley SKK Belsk Duży: Trzaska, Witkowski, Krężelewski, Rek, Kowalczyk, Ścisłowski, Bruszewski (libero) oraz Włodarczyk, Michalak, Podskok, Łagoda (libero)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *