Volley SKK wygrywa w Jastrzębi

Volley SKK Belsk Duży znowu zwycięskie! Tym razem podopieczni Kamila Trzcińskiego wygrali w Jastrzębi z miejscowym GKS-em 3:0.

Po zwycięstwach nad Sadownikiem Błędów, Gromem Przytyk oraz Olimpem Skaryszew siatkarze z Belska Dużego udali się do powiatu radomskiego. Ekipa gospodarzy z Jastrzębi miała na swoim koncie trzy zdobyte oczka. GKS pokonał KKS Kozienice II 3:0. Ponadto potrafił urwać seta SPS Radmot Jedlińsk, który plasuje się w górnej części stawki.

Podopieczni Kamila Trzcińskiego pierwszego seta wygrali pewnie, różnicą aż siedmiu punktów. Nieco więcej walki były w drugiej partii. Gospodarze stawiali opór, ale musieli uznać wyższość gości z Belska Dużego. Ostatniego seta Volley SKK wygrał 25:21.

Po tym spotkaniu belski team plasuje się w czołówce stawki. Swoje kolejne spotkania wygrali bowiem faworyci. SPS Radmot Jedlińsk pokonał 3:1 KS Raszyn, Olimpijczyk Mszczonów nie dał szans Olimpowi Skaryszew (3:0), zaś RAS6 Szydłowiec wygrała z Sadownikiem Błędów 3:0.

W 5. kolejce podopieczni Kamila Trzcińskiego zagrają we własnej hali z KS Raszyn. Spotkanie zaplanowano na niedzielę, 14 listopada br. na godz. 15:00.

GKS JastrzębiaVolley SKK Belsk Duży0:3(18:25, 23:25, 21:25)