Sport

Volley SKK zagra z liderem

Przed nami siatkarski hit na szczeblu IV ligi mazowieckiej, grupy A! W Celestynowie miejscowy Bór Regut podejmie Volley SKK Belsk Duży. Początek spotkania w sobotę (28 listopada) o godz. 17:00.

Ekipa Boru Regut, która swoje mecze rozgrywa w Celestynowie idzie jak burza przez rozgrywki mazowieckiej IV ligi. Drużyna wygrała jak dotąd wszystkie swoje mecze tracąc przy tym zaledwie dwa sety. Najwięcej potu kosztował liderów mecz z SPS Konstancin Jeziorna. Bór rywalizował z tą ekipą set za set, lecz w tie breaku nie pozostawił złudzeń i wygrał pojedynek 3:2.

Volley SKK Belsk Duży po serii czterech zwycięstw (Sadownik Błędów, rezerwy Sparty Grodzisk, Olimpijczyk Mszczonów, GKS Jastrzębia) w ostatnim tygodniu musiał uznać wyższość SPS-u Konstancin Jeziorna. Pierwsza porażka na czwartoligowych parkietach zapewne musi boleć, lecz głęboko wierzymy, że podopieczni Kamila Trzcińskiego w meczu z liderem wezmą rewanż za ostatnią stratę punktów.

Oba zespoły dzielą dwa punkty. Sobotnie spotkanie będzie arcyważne dla układu tabeli. Kolejne ekipy jednak zdobywają punkty i gonią najlepszą dwójkę.

Rozjemcą sobotniego spotkania będzie sędzia międzynarodowy – Tomasz Janik.

Mecz z Celestynowa będzie transmitowany na Facebooku. Początek około godz. 16:50. Obejrzeć go będzie można klikając – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *