Sport

W unihokeju najlepsze Łęczeszyce i Lewiczyn!

W czwartek, 7 listopada br. na Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się gminne zawody w unihokeja organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy. W kategorii chłopców najlepsi okazali się młodzi sportowcy z Łęczeszyc, zaś wśród dziewcząt triumfowały uczennice z Lewiczyna.

Do rywalizacji wśród chłopców przystąpiły wszystkie szkoły z terenu gminy Belsk Duży. Bezkonkurencyjni okazali się sportowcy z PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach, którzy rywalizację przeszli jak burza. Podopieczni Daniela Wawryniuka zdobyli komplet punktów. Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym, zaś na trzecim PSP im. UNICEF w Lewiczynie. Czwarte miejsce przypadło PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie.

Wyniki:
PSP Belsk Duży – PSP Lewiczyn 1:0
PSP Łęczeszyce – PSP Zaborów 2:0
PSP Belsk Duży – PSP Łęczeszyce 0:3
PSP Lewiczyn – PSP Zaborów 4:1
PSP Belsk Duży – PSP Zaborów 1:1
PSP Lewiczyn – PSP Łęczeszyce 2:3

Tabela:
1. PSP Łęczeszyce – 9 punktów
2. PSP Belsk Duży – 4 punkty
3. PSP Lewiczyn – 3 punkty
4. PSP Zaborów – 1 punkt

Wśród dziewcząt rywalizowały PSP Lewiczyn i PSP Belsk Duży. Lepsze w tej rywalizacji okazały się zawodniczki z Lewiczyna.

Na koniec wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Chłopcy z Łęczeszyc oraz dziewczęta z Lewiczyna reprezentować będą gminę Belsk Duży podczas rywalizacji na szczeblu powiatu. Zmagania odbędą się 13 listopada br. w Hali Sportowej GOSiR w Belsku Dużym.

Fot. PSP Łęczeszyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *