Edukacja

Walentynki w Zaborowie

14 lutego 2018 roku odbyło się uroczyste wręczenie walentynek. Już od tygodnia działała szkolna poczta walentynkowa, więc do 14 lutego zgromadziło się w magicznej skrzynce Walentego mnóstwo kartek, serduszek, upominków i słodkości od św. Walentego.

“Święty Walenty w Zaborowie
czaruje i moc niespodzianek
dla wszystkich szykuje!”.

Co roku w zabawie bierze udział cała społeczność szkolna. Moc walentynek z ciepłymi, serdecznymi życzeniami dostali nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele i pracownicy szkoły. To miłe, że potrafimy składać sobie gorące życzenia, przekazujemy dobrą energię i darzymy się sympatią. Rekordziści walentynkowych życzeń zgromadzili naprawdę pokaźne ilości serduszek.

Największy walentynkowy miś trafił do uczennicy klasy piątej, zaś najbardziej oryginalne życzenia otrzymała pani od polskiego – zaszyfrowane w krzyżówce! Każdy kogoś lubi, każdy chce, by mu okazywano życzliwość i zainteresowanie. W fotogalerii dowód na to, że nikt nie został tego dnia sam. Wniosek: “Lubimy się w Zaborowie” i to bardzo! Zapraszamy społeczność szkoły do zabawy za rok. Więcej zdjęć na naszej stronie internetowej www.pspzaborow.pl

Autor: Samorząd Uczniowski
PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *