Sport

Włosi najlepsi w BFS!

Drużyna Italian Volley Masters okazała się najlepsza w Belskim Festiwalu Siatkówki. Zmagania odbyły się w sobotę, 12 września br. w hali sportowej belskiego GOSiRu.

To było prawdziwe święto siatkówki w Belsku Dużym. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły: miejscowy Volley SKK Belsk Duży, Kaman Volley Polska oraz Italian Volley Masters.

Imprezę uroczyście otworzył gospodarz Gminy Belsk Duży – Wójt Władysław Piątkowski. Chwilę później odegrano hymny państwowe – Włoch i Polski.

W pierwszym meczu turnieju zmierzyli się siatkarze belskiego Volley SKK oraz Italian Volley Masters. Po zaciętym spotkaniu lepsi okazali się goście z Włoch wygrywając w setach 2:1.

Kolejne spotkanie to potyczka Volley SKK z Kaman Volley Polska. Po szybkim spotkaniu szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili gospodarze imprezy z Belska Dużego wygrywając 2:0.

W decydującym o końcowym triumfie meczu Italian Volley Masters wygrali 2:0 z Kaman Volley Polska i to oni mogli cieszyć się z końcowego triumfu.

Na zakończenie do zwycięskiej ekipy trafił okazały puchar za zwycięstwo. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali również pamiątkowe patery oraz słodycze ufundowane przez Ferrero Polska.

Impreza nie odbyła by się bez wielkiego zaangażowania pasjonata siatkówki, prezesa Stowarzyszenia Kibicujemy z Klasą – Krzysztofa Małachowskiego, a także władz Gminy Belsk Duży na czele z Wójtem Władysławem Piątkowskim oraz pracowników GOSiR-u, w tym kierownika Marka Szewczyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *