Ludzie Straż

Wspomnienie Śp. Feliksa Jakubiaka

W dniu 11 stycznia 2022 roku w wieku 91 lat odszedł Śp. Feliks Jakubiak. Były prezes belskiej OSP, a także przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego.

Jak czytamy na facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej w Belsku Dużym dh Feliks Jakubiak związany był z jednostką od 1949 roku. W latach 1986 – 2011 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Był również członkiem honorowym belskiej jednostki.

– Odszedł od nas wspaniały, wzorowy strażak, zawsze oddany naszej jednostce i lokalnej społeczności – wspominają dh Feliksa Jakubiaka strażacy z Belska.

Śp. Feliks Jakubiak przez wiele lat zasiadał również w Radzie Nadzorczej Banku Spółdzielczego im. Stefczyka w Belsku Dużym. Przez osiem lat (1990-1998) był jej przewodniczącym. Jak czytamy był również jednym ze współzałożycieli Banku.

– Odszedł od nas nietuzinkowy Człowiek, wzorowy działacz społeczny i jeden ze współzałożycieli Banku Spółdzielczego im. Stefczyka w Belsku Dużym – napisali na swoim Facebooku Rada Nadzorcza, zarząd oraz pracownicy belskiego Banku.

Ostatnie pożegnanie Śp. Feliksa Jakubiaka odbędzie się w sobotę, 15 stycznia 2022 roku (sobota) o godz. 11:00 w Kościele pw. Świętej Trójcy w Belsku Dużym.

Pogrążonej w żałobie rodzinie, portal belskduzy24.pl składa szczere kondolencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *