Edukacja

Zabawa karnawałowa z zespołem Kazuar

11 stycznia 2018 r. uczniowie, przedszkolaki, rodzice i nauczyciele bawili się wspólnie na zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Radę Rodziców przy PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie.

Niezapomnianą imprezę przy gorących  przebojach i z dużą dawką pozytywnej energii zafundował nam zespół Kazuar z Białobrzegów. Nie zabrakło zabaw, konkursów, wspólnego śpiewania i pląsów w świetnych rytmach wraz z białobrzeskim Kazuarem, który trzeba przyznać doskonale bawił wszystkich gości. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, odpowiednio dla dużych i małych tancerzy dobrany repertuar i zabawa gwarantowana. Tak właśnie bawiliśmy się w Zaborowie i nie mogło być inaczej, bo ponad pięć godzin udanej zabawy zapewnił nam zespół Kazuar!

Dodatkowo imprezę uprzyjemnił poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy gorąco sponsorom: szczególnie firmie Pepsico z Michrowa oraz Ferrero Polska z Belska. Fotorelacja z zabawy karnawałowej, którą zajęli się nauczyciele szkoły, znajduje się na naszej stronie internetowej pspzaborow.pl

Autor: Samorząd Uczniowski PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *