Sport

Zabrakło szczęścia

Dwóch punktów* zabrakło uczniom PSP im. Romualda Traugutta do zwycięstwa w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w unihokeju chłopców.

Podopieczni Daniela Wawryniuka nienajlepiej weszli w turniej, który został rozegrany w Radomiu 9 grudnia. Już na starcie przegrali, 0:4 z PSP w Czarnej.

Kolejny mecz był już bardziej udany. Unihokeiści z Łęczeszyc, którzy jak burza przeszli przez zmagania gminne i powiatowe zremisowali z późniejszym triumfatorem turnieju PSP nr 9 w Radomiu. Co ciekawe przez większość meczu to uczniowie z gminy Belsk Duży prowadzili…

W swoim trzecim meczu młodzi adpeci hokeja z Łęczeszyc ulegli PSP w Przytyku 2:4. W ostatnim meczu, w końcu zaznali smaku zwycięstwa, pokonując po zaciętym meczu, 1:0 PSP nr 2 w Szydłowcu.

Wyniki:
PSP nr 2 Szydłowiec – PSP Przytyk 2:1
PSP Czarna – PSP Łęczeszyce 4:0
PSP nr 2 Szydłowiec – PSP nr 9 Radom 0:1
PSP Przytyk – PSP Czarna 0:3
PSP Łęczeszyce – PSP nr 9 Radom 1:1
PSP nr 2 Szydłowiec – PSP Czarna 1:0
PSP Przytyk – PSP Łęczeszyce 4:2
PSP nr 9 Radom – PSP Czarna 1:0
PSP nr 9 Szydłowiec – PSP Łęczeszyce 0:1
PSP Przytyk – PSP Radom 1:0

Tabela końcowa:
I miejsce – PSP nr 9 Radom – 5pkt
II miejsce – PSP nr 2 Szydłowiec – 4pkt
III miejsce – PSP Czarna – 4pkt
IV miejsce – PSP Przytyk – 4 pkt
V miejsce – PSP Łęczeszyce – 3 pkt

Skład reprezentacji szkoły: Katana Maciej, Woźniak Grzegorz, Korczak Jan, Jakubczak Mateusz, Woźniak Ignacy, Korczak Jakub, Szady Jarosław, Feshchuk Damian, Biniszewski Aleksander, Młodzianka Kacper.
Opiekun: Daniel Wawryniuk
* W przypadku zwycięstwa PSP Łęczeszyce w meczu z PSP Czarna lub PSP Przytyk, podopieczni Daniela Wawryniuka zostaliby Mistrzami Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w unihokeju chłopców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *