Edukacja

Zakończyli rok szkolny

Publiczna Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Belsku Dużym oficjalnie zakończyła rok szkolny 2017/2018.

Zebranych na sali gości – panią Marię Walewską Żółcik, ks Jarosława Siuchtę, ks Józefa Wójcika, Zarząd Rady Rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, a przede wszystkim uczniów przywitała Dyrekcja – pani Małgorzata Więckowska i pani Hanna Jasińska.

Trzeba przyznać, że był to rok obfitujący w sukcesy. Uczniowie klas IV-VII uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce ze średnią w każdej klasie powyżej 4,0. Aż 49% uczniów klas IV-VII otrzymało świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za średnią 4,75 i więcej. Duża grupa uczniów została także wyróżniona dyplomami za 100% frekwencję.

Specjalne nagrody otrzymali wybitni uczniowie, których średnia ocen ze wszystkich przedmiotów przekroczyła 5,5.

Najlepszym uczniem okazał się Kamil Kaniewski z kl. Va uzyskując średnią 5,7. Uczeń ten był laureatem wielu konkursów szkolnych, gminnych, powiatowych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych z wielu dziedzin. W tym szczególnym gronie znalazły się także cztery uczennice. Alicja Słowińska (kl.VIIa), Alicja Szewczyk (kl.VIIa ), Kinga Ostrowska (kl.VIIb) oraz Julia Kocewiak (kl.IVb). Specjalną nagrodę otrzymała także Justyna Czapska (kl.VIIa) za wybitne osiągnięcia plastyczne. Listy gratulacyjne powędrowały zaś do rodziców, tej szczególnie uzdolnionej młodzieży.

Społeczność szkoły podziękowała kończącej w tym roku pracę w sekretariacie pani Ninie Jasińskiej.

Nie zabrakło także podziękowań od nauczycieli i pracowników szkoły dla Dyrekcji. Panie Małgorzata Więckowska i Hanna Jasińska otrzymały kwiaty i specjalne życzenia za rok pełen wyzwań i ciężkiej pracy.

Życzymy wszystkim radosnych, pogodnych wakacji pełnych beztroskiej zabawy. Do zobaczenia we wrześniu.

Zespół ds. promocji PSP im. JPII w Belsku Dużym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *