Sport

Zimowisko w Zakopanem

W dniach 31 stycznia – 8 luty 2019 roku piłkarze GKS-u Belsk Duży z roczników 2005 i 2006 wyjechali do „Zimowej Stolicy Polski” czyli Zakopanego.

Wyjazd miał charakter integracyjny, chcieliśmy dać chłopcom odpocząć, pobawić się, pobyć dłużej ze sobą ale także umożliwić naukę jazdy na nartach oraz pozwiedzać atrakcje Zakopanego i okolic. Zamieszkaliśmy w pensjonacie Halina przy ulicy Stachonie.

W ramach pobytu odbyły się zajęcia sportowe: zjazdy na sankach, jazda na łyżwach, zajęcia z instruktorami narciarskim ze szkółki HSKI na stacji narciarskiej Harenda w sumie 8 godzin, treningi na hali sportowej, kulig i ognisko z pieczeniem kiełbasek, zajęcia w Aquaparku w Nowym Targu, codziennie gra w tenisa stołowego i bilard.

W ramach promocji walorów turystycznych Zakopanego i okolic: zwiedzaliśmy Krupówki, Muzeum Tatrzańskie, Dużą Krokiew, Krzeptówki Sanktuarium, kaplicę na Jaszczurówce z 1904 roku. Odbyła się również wycieczka autokarowa do Czorsztyna i Niedzicy, spacer na Gubałówkę z miejscowości Ząb.

W ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej spotkania i dyskusje na temat zasad zdrowego trybu życia, higieny osobistej, czystości otoczenia, właściwego odżywiania się.

W ramach wypoczynku i integracji uczestników: gry i zabawy, dyskoteki, konkursy, seans filmowy w kinie Sokół.

Bardzo dziękuję panu kierownikowi Ryszardowi, wychowawcom innych grup: Oli, Rafałowi, Natalii, Beacie i Ani, niezastąpionej pielęgniarce Kindze oraz kierowcy Tomkowi. Dzięki Wam nasi chłopcy bezpiecznie i wesoło 

Autor: Daniel Piechal / GKS Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *