Samorząd Sport

Zmagania w Łęczeszycach o Puchar Wójta

Nad zbiornikiem wodnym w Łęczeszycach w dniu 20 sierpnia pojawili się amatorzy wędkowania, aby wziąć udział w II Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Belsk Duży. Udowodnili, że dla prawdziwych miłośników tego sportu deszczowa pogoda nie jest żadną przeszkodą.

Na początku odbyło się tradycyjne losowanie miejsc dla uczestników zawodów, na zakończenie przygotowano grilla i napoje. Zawody odbywały się na tzw. żywej rybie, więc po odławianiu, okazy były ważone i wypuszczane z powrotem do zbiornika.

Po podsumowaniu punktów przez koordynatora zawodów Roberta Szczepaniaka, ogłoszono wyniki.  Nie do pobicia okazał się Paweł Augusiewicz z punktacją 3,160. Kolejne miejsca zajęli Witold Krajewski (2,260 pkt.), Jakub Augusiewicz (2,160 pkt.) i Sławomir Barszcz (2,160 pkt.), który złapał największą sztukę podczas tych wędkarskich zmagań. Na dalszych miejscach uplasowali się Leszek Dywan (1,520) oraz Marcin Jendrzejczak (0,990). Otrzymali oni atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Władysława Piątkowskiego Wójta Gminy Belsk Duży z rąk Sekretarza Gminy Renaty Ostatek.

Autor: E. Tomasiak / UG Belsk Duży 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *