Sport

Zrewanżować się za jesienną porażkę

Już w najbliższą niedzielę po raz trzeci na boisko, w rundzie wiosennej, wybiegną gracze GKS-u Belsk Duży. Tym razem seniorzy belskiego klubu zmierzą się w Grójcu z KS Lesznowola.

GKS Belsk Duży do meczu w Grójcu podchodzi po dwóch zwycięstwach na starcie rundy. Podopieczni Tomasza Niemirskiego najpierw na wyjeździe ograli Tęczę Augustów 5:1, by tydzień później odprawić z kwitkiem 3:1 ekipę GKS-u Stromiec. Teraz czas na kolejnego rywala. KS Lesznowola to ekipa, która po rozegraniu 15. spotkań zajmuje 5. miejsce w radomskiej klasie B. W swoim dorobku ma 23. punkty (bilans 7-2-6). W meczach u siebie podopieczni Mariusza Jaskólskiego zdobyli jednak większość swoich punktów (5 zwycięstw, 1 remis). Przegrali jedynie z Blaskiem Odrzywół 2:3, w ramach 4. kolejki.

Podopieczni Tomasza Niemirskiego podchodzą do tego meczu bardzo zmobilizowani. Na jesieni to ekipa z gminy Grójec okazała się lepsza, choć to GKS wyglądał lepiej na boisku. Wtedy było 1:3. Teraz czas na rewanż i stopniowy awans w tabeli. Po 17. serii gier belski klub zajmuje bowiem 8. miejsce w ligowej hierarchii tracąc zaledwie 7. punktów do trzeciej Iskry Zbrosza Duża (ma mecz więcej).

Wszystkich fanów GKS-u zapraszamy do Grójca! Początek niedzielnego meczu o godz. 17:30.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *