Sport

Zwycięstwo i remis GKS-u

Podopieczni Adama Czarneckiego rozegrali kolejne dwa mecze towarzyskie. Wygrali z Victorią Głosków (4:2) oraz zremisowali z Blaskiem Odrzywół (2:2).

Mecz z przedstawicielem warszawskiej A klasy lepiej rozpoczęli gracze z Belska Dużego. Już po 10. minutach prowadzili 3:0. Niestety, kolejne fragmenty były nieco gorsze i goście odrobili część strat. W drugiej odsłonie podopieczni Adama Czarneckiego dołożyli kolejne trafienie i wygrali 4:2.

GKS Belsk DużyLKS Victoria Głosków 4:2 (3:2)
Boroń, Onuczyński, Franczak x2

GKS: Testowany I – Boroń, Testowany II, Czarnecki – Testowany III, Oracz, Osiński, Testowany IV, Kowalczyk – Onuczyński, Franczak oraz Hermanowicz, Piechal, Lewandowski, Kilen, Kołosowski, Sarnowski, Pokrzepa.

W środku tygodnia GKS zagrał z przedstawicielem radomskiej A klasy. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando zawodników z Odrzywołu, którzy udokumentowali swą przewagę bramką. Belski zespół na pierwszą odsłonę wyszedł w nieco eksperymentalnym składzie. Zabrakło kilku czołowych zawodników, a szansę gry dostali m.in. juniorzy z rocznika 2006. W drugiej połowie wszystko wróciło do normy. Na boisku pojawiło się trzech testowanych zawodników oraz Piotr Franczak. I to właśnie napastnik Gieksy oraz jeden z najprawdopodobniej nowych zawodników zaliczyli trafienia. Blask do wyrównania doprowadził natomiast w końcówce meczu.

GKS Belsk DużyBlask Odrzywół 2:2 (0:1)
Franczak, Testowany

GKS: Załęski – Kowalski, Boroń, Osiński, Czarnecki – Kilen, Antoszewski, Maciak, Bilski, Kowalczyk – Lewandowski oraz Testowany I, Testowany II, Testowany III, Franczak, Wysocki, Pokrzepa.