Zwycięstwo na koniec rundy

Piłkarze GKS-u Belsk Duży wygrali w derbach powiatu grójeckiego z Mogielanką Mogielnica 3:1.

Team Adama Czarneckiego bardzo szybko wyszedł na prowadzenie. Już w 16. minucie na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Krystian Onuczyński. Środkowy pomocnik strzałem lewą nogą przelobował bezradnego golkipera Mogielanki.

Belski zespół dominował nad młodymi zawodnikami z Mogielnicy. W końcu w 35. minucie GKS podwyższył stan meczu. Po dobrej akcji Rafała Maciaka z Patrykiem Bilskim, ten drugi zagrał wzdłuż pola karnego. Do piłki w “szesnastce” doszedł Krystian Onuczyński, który podwyższył stan meczu.

Podopieczni Czarneckiego powinni przed przerwą strzelić przynajmniej jednego gola. Niestety, nie potrafili znaleźć drogi do siatki. Ta sztuka udała się natomiast gościom, którzy przed przerwą trafili na 2:1.

Po przerwie do ataków ruszyli piłkarze z Belska Dużego. W końcu po dograniu Patryka Bilskiego główką do bramki trafił Rafał Maciak. Belski zespół miał jeszcze kilka dobrych okazji, ale futbolówka nie chciała wpaść do siatki. Rywale natomiast dwukrotnie zagrozili bramce GKS-u. Wynik do końca spotkania nie uległ jednak zmianie.

Doskonałe zawody rozegrał Patryk Bilski. Pomocnik mimo, że skończył mecz bez gola to zanotował trzy asysty!

GKS Belsk Duży – Mogielanka Mogielnica 3:1 (2:1)
Onuczyński 6, 35; Maciak 56 – Jastrzębski 45

GKS: 1. Przemysław Załęski – 99. Rafał Kolasa, 98. Tomasz Żygadło, 24. Mateusz Pawłowski (78, 19. Mateusz Jakóbczak), 90. Łukasz Kołosowski – 22. Rafał Maciak (C), 33. Łukasz Cieślak (64, 11. Mateusz Noga), 69. Krystian Onuczyński (55, Filip Kowalczyk), 23. Patryk Bilski, 77. Piotr Franczak (85, 55. Krzysztof Kowalski) – 70. Mateusz Prokopczyk (64, 3. Adam Czarnecki).