Sport

Czwarte derby powiatu. GKS gra z KS Lesznowola

Przed seniorami GKS-u Belsk Duży spotkanie w ramach 19. kolejki radomskiej klasy B. Na Boisku Gminnym podopieczni Stanisława Bilskiego zagrają z KS Lesznowola. Początek meczu w niedzielę (28 kwietnia) o godz. 16:00.

Osiemnaście kolejek radomskiej “Bundesligi” za piłkarzami. W ligowej tabeli wciąż przewodzi Blask Odrzywół, który ma na swoim koncie 46. punktów (w sobotę pokonał 3:1 Iskrę Zbrosza Duża). Drugą pozycję piastują piłkarze Sadownika Błędów, którzy mają trzy punkty przewagi nad ekipą GKS-u Belsk Duży. KS Lesznowola w ligowej hierarchii jest nieco niżej. Lesznowolanie plasują się na siódmej pozycji z dorobkiem 29. punktów. W niedzielnych derbach powiatu grójeckiego powinno być więc bardzo ciekawie!

Podopieczni Mariusza Jaskólskiego w tej rundzie, podobnie jak GKS, rozegrali pięć spotkań. W trzech z nich zdobywali komplet punktów (6:1 z Zorzą Klwów, 4:1 z Tęczą Augustów, 3:1 z Jaguarem Wolanów), zaś w dwóch musieli uznać wyższość rywala (0:3 z GKS Stromiec, 3:4 z KS II Błotnica Stara).

Belszczanie radzą sobie nieco lepiej. Wygrali trzy mecze, jeden zremisowali oraz w jednym musieli uznać wyższość rywala. W ostatnim pojedynku podopieczni Stanisława Bilskiego wygrali z GKS-em Chynów 3:2. Bramkę na wagę trzech oczek zdobył z rzutu karnego Łukasz Cieślak. Belszczanie razili jednak nieskutecznością. Obijali słupki i poprzeczki, lecz w końcu udało trafić się do “sieci”.

Wszystkich fanów GKS-u zapraszamy na Boisko Gminne. Początek spotkania o godz. 16:00!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *