Sport

Czy ProNutiva SKK Belsk Duży pójdzie za ciosem?

Siatkarze z Belska Dużego nie zamierzają się zatrzymywać i chcą pokonać kolejnego rywala. Przed nimi pojedynek z UKS Herkules Sulejówek.

O ocenę postawy zespołu Kamila Majewskiego poprosiliśmy prezesa ProNutivy SKK Belsk Duży, Krzysztofa Małachowskiego. – Generalnie jestem zadowolony z mojej drużyny – cieszy się sternik.

Zespół ma już za sobą pięć konfrontacji. Udało się pokonać trzech przeciwników, a ostatnio Jaguara Wolanów. A co o ligowych meczach mówi jeszcze Krzysztof Małachowski? – Do tej pory mierzyliśmy się między innymi z przeciwnikami, którzy zajmują czołowe pozycje w tabeli. Czegoś jeszcze zabrakło, żeby w dotychczasowych pojedynkach zdobyć więcej punktów. Mamy czwartą pozycję w lidze i chcemy pójść za ciosem – podkreśla prezes ProNutivy SKK Belsk Duży.

Nasz rozmówca nie kryje, że konfrontacje o punkty są bardzo ciekawe. Przyznaje, że rywali trzeba szanować. Jak zapowiada sternik ekipy z Belska Dużego podczas domowych pojedynków na kibiców czekają niespodzianki od głównego sponsora zespołu. A już niebawem bój z Herkulesem Sulejówek. – Liczymy na dobrą grę i jesteśmy bojowo nastawieni. Chcemy przełamać złą passę przegranych na swoim terenie – zapowiada Małachowski.

MARCIN KAŹMIERSKI
FOT. GOSIR BELSK DUŻY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *