Reklama

Dekorują z pasji

Dekorujemy to zespół dwóch dziewczyn, które swoją pierwszą aranżację florystyczną wykonały na ślub jednej z nich w 2016 roku. To właśnie wtedy pojawił się pomysł na biznes.

Agata to absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, jednak jej zainteresowania od dawna zmierzały w zupełnie innym kierunku. Przez kilka lat zajmowała się marketingiem polskich marek modowych, m.in. Simple Creative Products czy LPP. Sama również tworzyła projekty ubrań, które zostały docenione na festiwalu Off Fashion w Kielcach.

Kasia od najmłodszych lat interesowała się pracami twórczymi. Kurs rysunku pomógł jej znaleźć się na studiach projektowania wnętrz oraz architektury krajobrazu na SGGW. To połączenie świata roślin i wnętrz zaowocowało w tworzeniu firmy Dekorujemy. Wcześniej pracowała przy wielu projektach wnętrz w jednej z warszawskich firm a następnie wspólnie z Agatą stworzyły lokalną kwiaciarnię, dzięki której dziś mogą realizować się w największej pasji, którą są aranżacje kwiatowe.

Dekoracje ślubne to główna dziedzina, którą się zajmują. To jej poświęcają większość swojego czasu i serca. Jednak nie zamykają się wyłącznie na oprawie florystycznej ślubów. Tworzą wiele projektów dla polskich marek modowych m.in. Sinsay czy Mohito. Jednym z osiągnięć firmy było stworzenie roślinnego sufitu na event marki Giorgio Armani oraz zielonej ścianki dla Vogue Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *