Sport Wywiady

Kamil Trzciński po meczu z SPS Radmot Jedlińsk

Siatkarze Volley SKK Belsk Duży w ostatni weekend przegrali w meczu na szczycie z SPS Radmot Jedlińsk. Co o spotkaniu powiedział opiekun Volley SKK – Kamil Trzciński?

Zrobił różnicę
W niedzielnym meczu bardzo dobre zawody rozegrał atakujący SPS Radmot Jedlińsk, Bartłomiej Gajdek. Zawodnik jedlińszczan pokazał wielką klasę zdobywając wiele punktów dla swojego zespołu. Czy zrobił różnicę?
Różnicę tak, ale sam meczu nie wygrał – powiedział po meczu Kamil Trzciński. Opiekun belszczan dodał jeszcze: – Grał dobrze, ale nie powiedziałbym że byliśmy na straconej pozycji. To nie było tak, że każda piłka lądowała u niego – mówił opiekun Volley SKK.

Co nie zagrało?
To nie było najlepsze spotkanie w wykonaniu ekipy z Belska Dużego. A gdzie trener widział największe braki? – Nie podbijaliśmy bardzo dużo piłek w obronie. Było kilka takich piłek, do których w ogóle nie ruszyliśmy. Zmierzyliśmy tylko wzrokiem, usztywniliśmy się. To był własnie bardzo duży błąd. Stanęliśmy jakby przestraszeni. Gdybyśmy zagrali tak jak na początku pierwszego seta osiągnęlibyśmy sukces – kontynuował rozmowę z nami Trzciński.

Słaba defensywa
– Później się zastanawiałem własnie czy nie przestraszyliśmy się przeciwnika. Na początku wydawało mi się, że to nie możliwe. Później jednak jakby to tak z zewnątrz wyglądało. Coś w trakcie meczu po prostu po naszej stronie stanęło. Nawet już nie byliśmy w stanie gonić przeciwnika. Nie broniliśmy piłek w piątej strefie. Mieliśmy problemy z dokładnym dograniem. Myślę, że polegliśmy w defensywie. Jedyny plus to gra środkiem – mówił Trzciński, szukając przyczyn porażki w meczu na szczycie.

Misja Szydłowiec
– Chcemy jak najszybciej się otrząsnąć z tego meczu. Z nadzieją podchodzimy do meczu w Szydłowcu. Teraz te mecze nie kosztują bardzo dużo. Wygrane powodują jednak, że można mieć lepsze rozstawienie. Generalnie nie ma dramatu. Szkoda tego meczu, ale pracujemy dalej! – zakończył rozmowę z nami Kamil Trzciński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *