Sport

Derby na zakończenie. GKS gra w Błędowie

Do arcyciekawego spotkania dojdzie w ostatniej kolejce radomskiej Klasy B, grupy II. Na boisku w Błędowie GKS Belsk Duży zagra z miejscowym Sadownikiem. Początek niedzielnego starcia o godz. 17:00.

Sadownik Błędów po 23. kolejkach jest bardzo blisko gry w barażu o A klasę. Gospodarze niedzielnego pojedynku mają na swoim koncie 55. punktów. By zagrać jeszcze dwa spotkania w tym sezonie Błędowianie muszą w meczu z GKS-em Belsk Duży zdobyć co najmniej jeden punkt. Po piętach depczą im bowiem gracze GKS-u Stromiec, którzy zgromadzili 52. oczka i w przypadku swojego zwycięstwa nad Iskrą Zbrosza Duża mogą przeskoczyć Sadownik.

GKS Belsk Duży na pewno zajmie w tym sezonie ligowym czwarte miejsce. Podopieczni Stanisława Bilskiego będą jednak w niedzielne popołudnie bardzo zdeterminowani. Belszczanie przegrali bowiem pierwsze spotkanie z Sadownikiem 2:3, choć prowadzili 2:0. Dwa gole w tym pojedynku zdobył Piotr Franczak.

Niedzielny pojedynek jest także ważny dla kilku zawodników belskiego zepołu. Rafał Maciak, Piotr Franczak, Mateusz Noga, Arkadiusz Gwadera czy Kamil Bocheński (jako junior) reprezentowali bowiem barwy Sadownika Błędów. To, a także wiele innych czynników sprawia, że to spotkanie powinno stać na bardzo ciekawym poziomie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *