Edukacja

Dla ukochanych dziadków

W Święto Babci, 21 stycznia br. dla swoich dziadków występowali uczniowie PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym. Duża sala gimnastyczna belskiej sali wypełniła się po brzegi!

Dzieci przygotowały dla swoich dziadków szereg wierszy oraz piosenek. Czasem były one poważne, a czasem zabawne. Dziewczynki pojawiły się także na scenie prezentując dla zgromadzonych dwa tańce.

Rodzinna atmosfera roznosiła się po belskiej sali. Przy jednej z piosenek dzieciom akompaniowała na akordeonie Lila Marchewka, była wieloletnia nauczycielka muzyki w PSP Belsk Duży

Na zakończenie po sali niosło się głośne sto lat. Dziadkowie i babcie dostały od swoich wnucząt prezenty, a chwilę później mogli skosztować pyszny tort i zatrzymać na chwilę czas, by pobyć ze swoimi wnukami i wnuczkami.

Po przedstawieniu dyrekcja placówki złożyła najserdeczniejsze życzenia księdzu Jarosławowi Siuchcie, który tego dnia obchodził imieniny. Zaskoczony proboszcz Parafii pw. Świętej Trójcy korzystając z okazji przyłączył się do życzeń dla nich.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *