Samorząd Zdrowie

Dzień dla ziemi

Myśliwi z Koła Łowieckiego “Jenot” zapraszają młodzież oraz całe rodziny do wzięcia udziału w dniu dla ziemi. Odbędzie się on 8 maja br. w Rezerwacie Modrzewina.

Koło Łowieckie Jenot

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami myśliwi zrzeszeni w Polskim Związku Łowieckim z udziałem Łowczego Okręgowego kolegi Andrzeja Szczypióra. Przy współudziale Nadleśnictwa Grójec, kolegi Mariusza Wertki oraz przy dużym wsparciu Wójta Gminy Belsk Duży pana Władysława Piątkowskiego a także Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu, których przedstawiciel wesprze Nas w pracach na rzecz ziemi zapraszają w szczególności dzieci, młodzież oraz rodziców do wzięcia udziału w Dniu dla ziemi.

8 maja spotykamy się na parkingu leśnym przy szlabanie przy wejściu głównym (początek ścieżki edukacyjnej do rezerwatu Modrzewina o godz. 9.00. Dzielimy się na grupy i zbieramy wszystko to co nie powinno znaleźć się w lesie – śmieci. Działać będziemy przy zachowaniu wymogów sanitarnych. Wszystkie zebrane śmieci zostaną zdeponowane w wystawionych kontenerach dzięki uprzejmości Pana Wójta.

Zapewniamy worki do sprzątania, prosimy o zabranie własnych rękawiczek.

Harcerzy prosimy o zabranie gitary.
Darz Bór

Koło Łowieckie “Jenot”

Foto: www.tychy.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *