Sport

Czas na rewanż. GKS gra z Zorzą Klwów

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Megawatem Świerże Górne seniorzy GKS-u Belsk Duży rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem ich przeciwnikiem będzie ekipa Zorzy Klwów.

Doskonale poradzili sobie w ostatniej kolejce podopieczni Mateusza Norberciaka. Seniorzy GKS-u po dobrym spotkaniu wygrali w Świerżach Górnych 7:1. Teraz czas na kolejną ligową potyczkę.

Tym razem belszczanie zagrają z Zorzą Klwów. Ekipa z powiatu przysuskiego ma na swoim koncie 12. punktów zdobytych w 10. spotkaniach. Na ten bilans składają się 4. zwycięstwa oraz 6. porażek. Co ciekawe, jedno z tych czterech zwycięstw to wiktoria nad zespołem GKS-u. Na jesieni po zaciętym meczu Klwowianie wygrali 3:2 po bramce w ostatnich sekundach spotkania… W spotkaniu tym do siatki rywala po stronie ekipy z Belska trafili: Volodymyr Lytvyn i Cezary Komorowski.

Teraz czas na rewanż. Niedzielni przeciwnicy GKS-u mają za sobą w miarę udany start rundy wiosennej. Zorza wygrała po zaciętym pojedynku 4:3 z Megawatem Świerże Górne oraz musiała uznać wyższość wicelidera – KP Stanisławice (0:2). Jak będzie w pojedynku z belskim GKS-em? Odpowiedź już niebawem! Początek spotkania o godz. 11:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *