Sport

GKS gra o przełamanie

Po dwóch porażkach na starcie sezonu piłkarze GKS-u Belsk Duży po raz pierwszy zagrają na własnym boisku. Przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Niemirskiego będzie Tęcza Augustów. Początek niedzielnego meczu o godz. 15.

Nie tak miał wyglądać początek rozgrywek w wykonaniu piłkarzy z Belska Dużego. Po bolesnej porażce w Zbroszy Dużej, przed tygodniem podopieczni Niemirskiego ulegli w Błotnicy rezerwom tamtejszego Klubu Sportowego 2:3. Była walka, sytuacje bramkowe, ale po raz kolejny zabrakło szczęścia…

Teraz czas na przełamanie. GKS po raz pierwszy w sezonie rozegra mecz w roli gospodarza. Przeciwnikiem będzie Tęcza Augustów. Podopieczni Dariusza Karczewskiego po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie jeden punkt. Na inaugurację ligi Augustowianie ulegli Megawatowi 1:4, a tydzień temu podzielili się punktami z Blaskiem Odrzywół.

GKS ma dobre wspomnienia z meczów z Tęczą Augustów. W poprzednich rozgrywkach Belszczanie ograli ich u siebie 5:0, zaś na wyjeździe po zaciętym meczu zwyciężyli 4:3.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Belska Dużego na stadion gminny przy ul. Szkolnej 9! GKS potrzebuje waszego wsparcia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *