Sport

GKS remisuje w drugim sparingu

Za piłkarzami belskiego GKS-u drugi sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Podopieczni Adama Czarneckiego zremisowali 2:2 z przedstawicielem piotrkowskiej A klasy – RKS Rzeczyca.

Mecz mógł doskonale rozpocząć się dla ekipy z Belska Dużego. Już w 3. minucie z bliskiej odległości piłkę nad bramką przeniósł 16-letni Filip Kowalczyk. Goście odpowiedzieli chwilę później. Po faulu testowanego obrońcy Rzeczyca miała karnego, którego wykorzystała. Co ciekawe Przemek Załęski wyczuł intencję strzelca, a do obrony zabrakło naprawdę niewiele.

GKS odpowiedział błyskawicznie. Piotr Franczak, który w niedzielnym spotkaniu ustawiony był na skrzydle dośrodkował do testowanego w barwach belszczan pomocnika, który z zimną krwią wykorzystał swą sytuację.

Mecz był wyrównany. Team Adama Czarneckiego wyszedł na prowadzenie w 39. minucie. Do asysty gola dołożył Piotr Franczak.

W drugiej odsłonie oba zespoły miały swoje sytuacje. W belskiej bramce dobrze spisywał się Załęski. Niestety goście zdołali wyrównać w 70. minucie.

Już w najbliższą sobotę kolejny test-mecz. Tym razem przeciwnikiem GKS-u będzie A-klasowa Mogielanka Mogielnica. Mecz odbędzie się w sobotę, 26 lutego.

GKS Belsk DużyRKS Rzeczyca 2:2 (2:1)
Zawodnik Testowany IV ⚽️
Piotr Franczak ⚽️

GKS Belsk Duży (skład wyjściowy): Załęski – Jakóbowski, Testowany I, Testowany II, Testowany III – Kowalczyk, Boroń, Maciak, Testowany IV, Franczak – Testowany V.
Grali również: Wysocki, Jakóbczak, Kaliciński, Kowalski.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „Sparingi Zima 2022 GKS BELSKDUŻY K 2-2 Zawodnik Testowany Piotr Franczak #GKSRKS”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *