Sport

GKS zagra z liderem

Przed graczami GKS-u Belsk Duży pojedynek z przewodzącymi w rozgrywkach radomskiej klasy B rezerwami LKS-u Promna.

Niedzielny przeciwnik belskiej drużyny w czterech spotkaniach zgromadził komplet punktów. Gracze rezerw klubu z ligi okręgowej mają na swoim koncie 14. zdobytych bramek. Po drugiej stronie widnieje zaledwie jeden stracony gol.

LKS II Promna w tegorocznej kampanii idzie jak burza, choć… na boisku przegrał jedno spotkanie. W meczu z KS Lesznowola padł wynik 3:1 dla gospodarzy z powiatu grójeckiego. Koniec końców mecz zweryfikowano jako walkower na korzyść Promnej. Bilans jednak piłkarze z powiatu białobrzeskiego mają bardzo wysoki. W premierowym spotkaniu sezonu 2021/22 ograli bowiem aż 8:0 Sadownik Błędów. Ponadto zaliczyli zwycięstwa z MKS Wyśmierzyce (1:0) oraz Strażakiem Wielogóra (2:1).

Nieco słabiej sezon rozpoczęli gracze belskiego GKS-u. Podopieczni Mateusza Norberciaka po trzech spotkaniach mieli na swoim koncie zaledwie jedno oczko. W ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli jednak sześć punktów i znacznie poprawili swoją sytuację w tabeli. W tym momencie plasują się na 5. miejscu.

Jedno jest pewne. W niedzielne przedpołudnie przy ul. Szkolnej emocji nie zabraknie! Początek spotkania o godz. 11:00 na Stadionie Gminnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *