Sport

GKS zakończy sezon w Zbroszy Dużej

Seniorzy GKS-u Belsk Duży w najbliższą niedzielę zakończą ligowe zmagania w sezonie 2020/2021. Podopieczni Mateusza Norberciaka zagrają na wyjeździe z lokalnym rywalem – Iskrą Zbrosza Duża.

Piłkarze z Belska Dużego po ostatnim meczu mogą czuć duży niedosyt. GKS choć przegrywał 1:4, doszedł rywala na remis. Niestety w końcowych minutach meczu to goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Nieudany mecz w Klwowie mają za sobą natomiast podopieczni Sebastiana Sieńki. Iskra przegrała to spotkanie 0:2. Mecz ten było podsumowaniem rundy w wykonaniu ekipy z gminy Jasieniec. Zbrosza w 7. spotkaniach zdobyła bowiem zaledwie 5. oczek. Wygrała 3:0 z outsiderem z Wielogóry oraz zremisowała 1:1 na własnym boisku z Megawatem Świerże Górne. Na kolejkę przed końcem ekipa plasuje się na 7. miejscu z dorobkiem 15. zgromadzonych punktów.

Jesienne spotkanie obu drużyn rozegrane przy ul. Szkolnej w Belsku Dużym zakończyło się zwycięstwem GKS-u. Do siatki rywali trafił Adam Kaliciński oraz Volodymyr Lytvyn. Ten drugi zaskoczył golkipera Iskry uderzeniem z ponad 70. metrów!

Początek niedzielnego spotkania o godz. 17:00 na boisku w Zbroszy Dużej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *