Plebiscyt

I Edycja Plebiscytu belskduzy24.pl!

Kilka dni temu na naszej stronie zapytaliśmy Was czy dobrym pomysłem byłby Plebiscyt Portalu belskduzy24.pl. Większość z was, bo aż 88% opowiedziało się za. Czas więc na realizację projektu! I Plebiscyt portalu belskduzy24.pl czas zacząć!

Dziś pytanie do Was! Fanów portalu belskduzy24.pl.Mamy pomysł aby zrobić Plebiscyt Portalu belskduzy24.pl za rok 2017? Wy Fani mielibyście możliwość wyboru najlepszych w kilku kategoriach. Dobry pomysł?

Opublikowany przez belskduzy24.pl na 8 stycznia 2018

Na razie przedstawiamy państwu kategorie. I tak w pierwszej edycji naszego plebiscytu będzie można głosować na: Osobowość roku, Wydarzenie roku, Sport oraz Szkołę. W tej ostatniej kategorii postanowiliśmy oddzielić placówki mniejsze od tych większych. Chcemy, aby mogli państwo docenić także trud i starania nie tylko szkół z Belska Dużego, ale także z Lewiczyna, Zaborowa i Łęczeszyc.

Nie przejdziemy jednak od razu do głosowania. Mają państwo czas do 24 stycznia 2018r., do godz. 24:00 na zgłaszanie swoich kandydatur. Można to zrobić drogą mailową: belskduzy24@gmail.com, telefoniczną lub napisać do Nas na naszym facebooku. W wiadomości proszę zawrzeć imię i nazwisko nominowanego / w przypadku wydarzenia, jego nazwę, kategorię oraz krótkie uzasadnienie. My również wskażemy po kilka kandydatur. Chcemy jednak aby wszyscy fani portalu belskduzy24.pl mieli swój udział nie tylko w głosowaniu!

Portal belskduzy24.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia nadesłanej kandydatury jeżeli jest ona niezgodna, lub zgłaszający raczy żartować sobie z plebiscytu.

Po zgłoszeniu kandydatur udamy się do głosowania. Będzie można głosować za pośrednictwem facebooka oraz mailowo. Od kiedy do kiedy? Od 25 stycznia do 14 lutego 2018r. Wszystko po to abyście mieli czas na przemyślenie kogo wybrać!

Poniżej krótka charakterystyka kategorii:

Osobowość roku – są ludzie, którzy z pasją pracują lub działają na terenie gminy Belsk Duży. Osobowością roku może zostać nauczyciel, ksiądz, radny, trener czy przewodnicząca stowarzyszenia. W gminie Belsk Duży jest wielu takich ludzi.

Wydarzenie roku – rok 2017 obfitował w naszej gminie w kilka ważnych wydarzeń kulturowych, sportowych czy kościelnych.

Sport – oj działo się w 2017 roku w Belsku Dużym jeśli chodzi o sport. Mamy GKS Belsk Duży, mamy Uczniowski Klub Sportowy, a i szkoły osiągają sukcesy sportowe. W kategorii tej czekamy na zgłoszenia sportowców z klubów i szkół.

Szkoła I – w tej kategorii dojdzie do bratobójczego pojedynku placówek z Belska Dużego. PSP im. Jana Pawła II czy Publiczne Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego? Najlepszy bukmacher miałby problemy z postawieniem.

Szkoła II – tutaj podobnie jak w pierwszej kategorii szkół ciężko typować zwycięzców. PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach, PSP im. UNICEF w Lewiczynie i PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie powinny bić się o zwycięstwo do końca trwania plebiscytu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *