Edukacja

Jasełka w Lewiczynie

W środę 19 grudnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej im. UNICEF w Lewiczynie z bożonarodzeniowym przesłaniem dla zebranych uczniów, rodziców i dziadków wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz kl. II, prezentując wszystkim historię narodzenia Jezusa Chrystusa.

Mali artyści z zaangażowaniem wcielili się w role: św. Józefa, Maryi, Trzech Króli, pasterzy, pór roku, zwierząt i aniołów. Efektowna scenografia i kolorowe kostiumy uatrakcyjniły to piękne widowisko.

Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem ks. Piotra Hejny, p. Antoniny Gawlik i p. Karoliny Jaworskiej. O oprawę muzyczną zadbała p. Krystyna Sochaczewska wraz z uczniami klas starszych, dzięki czemu zaproszeni goście wraz ze swoimi dziećmi, wnukami oraz pracownikami szkoły mogli wspólnie kolędować i przeżywać radosne chwile z bycia razem.  Przedstawienie jasełkowe wprowadziło zgromadzonych gości w świąteczny nastrój. Na koniec spotkania, pani Dyrektor Mirosława Bojaczuk złożyła wszystkim zebranym pełne ciepła i życzliwości życzenia świąteczne.

Iwona Piotrowska, Karolina Jaworska
PSP im. UNICEF w Lewiczynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *