Organizacje pozarządowe

Koła Gospodyń Wiejskich z dofinansowaniami!

Zarząd Województwa Mazowieckiego wybrał oferty na realizację zadań w roku 2020 w obszarze “Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych” poprzez wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie w województwie mazowieckim. Okazało się, że wysoko oceniono poziom zaangażowania aż czterech Kół z Gminy Belsk Duży.

Dzięki temu zakupy o wartości 5 000zł zrobią panie z KGW Belsk Duży, KGW “Na obcasach” z Lewiczyna, KGW “Łęczeszycki Kogel Mogel” oraz KGW “Rembowianki”.

Dzięki wsparciu samorządu województwa mazowieckiego sprzęty AGD typu chłodziarka, robot kuchenny i maszynka do mielenia mięsa oraz agregat prądotwórczy planują zakupić “Rembowianki”.

Stoły piknikowe, maszyny do waty cukrowej, popkornu, patery na ciasto, patelnie, podgrzewacze oraz stoły piknikowe i garnki z taboretem gazowym na kwotę 5 tys. złotych zaplanowały panie z KGW “Na obcasach”.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Belska Dużego zaplanowały doposażenie swojej siedziby w zamykane regały, lodówkę, szafki oraz sprzęt grający.

Członkinie KGW “Łęczeszycki Kogel Mogel” zakupią warniki, podgrzewacze, tace, patery do ciasta oraz pojemniki ceramiczne.

Serdecznie gratulujemy.

Emilia Tomasiak/Urząd Gminy Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *