Sport

Maciak: Trzeba wyznaczać sobie jakiś cel

Piłkarze GKS- u Belsk Duży zmierzyli się w meczu sparingowym z Mogielanką Mogielnica. Sobotni pojedynek ocenił Rafał Maciak. Doświadczony zawodnik nie kryje, że rywal z A klasy postawił się jego drużynie.

Przypomnijmy, że sobotni bój w Mogielnicy zakończył się remisem 0:0. A jak konfrontację ocenia Rafał Maciak, pomocnik GKS- u Belsk Duży? – Myślę że zagraliśmy słabe zawody. Wyniki takich meczów są jednak sprawą drugorzędną. Wierzę, że nasza ciężka praca przyniesie efekty – podkreśla Maciak.

Nasz rozmówca bardzo pozytywnie ocenia zespół z Mogielnicy. – Mogielanka jest solidną drużyną. W sobotę mocno się nam postawiła. Trener Paweł Jaworski ma swoją wizję, jak jego podopieczni powinni prezentować się na piłkarskich boiskach. Mam nadzieję, że utrzymają się w A klasie – przyznaje Maciak.

Doświadczony pomocnik podkreśla, że przed jego zespołem jeszcze kilka ciekawie zapowiadających się sparingowych pojedynków. – Przed nami mecze z UKS- em Tarczyn oraz Blaskiem Odrzywół. Zawodnicy testowani robią różnicę i chciałbym, żeby u nas zostali. Myślę, że pod wodzą trenera Adama Czarneckiego awansujemy do A klasy. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale trzeba wyznaczać sobie jakiś cel, żeby go osiągnąć – śmiało zapowiada Rafał Maciak.

Marcin Kaźmierski – dziennikarz portalu Radomsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *