Sport

Maciejczyk powołany do kadry ROZPN

Młody piłkarz GKS-u Belsk Duży, Michał Maciejczyk został powołany do kadry ROZPN (rocznik 2006) na Turniej “Diamenty Mazowsza”. Zmagania o Puchar Prezesa MZPN odbędą się 28 i 29 listopada 2018 roku.

Dla zawodnika GKS-u Belsk Duży jest to już kolejne powołanie do kadry Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przed rokiem Michał Maciejczyk wraz z kadrą z rocznika 2006 wygrał zmagania w turnieju “Diamenty Mazowsza”.

Maciejczyk ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną w barwach klubu z Belska Dużego. Wraz ze swoimi kolegami z rocznika 2005 wywalczył awans do 1. ligi okręgowej. W trampkarzach rozegrał sześć meczów. W tych spotkaniach strzelił trzy bramki oraz zaliczył jedną asystę.

Środkowy obrońca występował również w młodzikach (rocznik 2006) rozgrywając osiem spotkań. Zanotował jedno trafienie, strzelając gola w spotkaniu z KS Warka.

Młody piłkarz GKS-u Belsk Duży to nie jedyny belski akcent w kadrze rocznika 2006. Trenerem kadry jest Łukasz Wiśnik, który na co dzień uczy WF-u w PSP Belsk Duży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *