Belsk Duży

Wyremontowali dom w Złotej Górze

W czwartek, 22 listopada na Polsacie wyemitowano nowy odcinek programu “Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą tym razem wyremontowała dom w Złotej Górze.

Jak pisano na profilu programu na Facebooku dom był w ruinie. – W Złotej Górze niedaleko Grójca mieszka pani Teresa, wychowująca swoją wnuczkę – piętnastoletnią Zuzię. Mama dziewczynki zmarła na nowotwór, ojciec nie utrzymuje z nią kontaktu. Dziewczyna mieszka więc z babcią. Choć “mieszka” jest tu trochę za dużym słowem. Dom jest w tragicznym stanie, stary dach wymaga natychmiastowej wymiany, piec zagraża bezpieczeństwu, a zrujnowana i stara łazienka jest w takim stanie, że schorowana pani Teresa właściwie nie jest w stanie z niej korzystać – mogliśmy przeczytać przed emisją.

Całą historię Zuzi oraz jej babci i  to, jak wyglądał dom przed remontem można zobaczyć poniżej:

Po remoncie dom był nie do poznania! – W najśmielszych snach mi się nie śniło, żebym ja takiego czegoś doczekała – powiedziała chwilę po zobaczeniu wyremontowanego mieszkania pani Teresa Brzezińska. Ekipa programu “Nasz nowy dom” wyremontowała kuchnię, łazienkę, hol mieszkania. W domu pojawiły się także pokoje dla młodej dziewczyny oraz jej babci.

Cały odcinek z programu, zrealizowanego w Złotej Górze znajdą państwo tutaj.

Fot. Screen YouTube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *