Sport

Mecz pod dużym napięciem? GKS zagra z Megawatem

Przed seniorami GKS-u Belsk Duży najdalszy wyjazd w tym sezonie. W niedzielę podopieczni Mateusza Norberciaka pojadą do Świerży Górnych na mecz z tamtejszym Megawatem.

Ponad 60 kilometrów w podróży spędzą piłkarze belskiego GKS-u, którzy udadzą się do Świerży. Ostatni taki wyjazd wspominają bardzo dobrze. Na wiosnę gracze z Belska Dużego wygrali 7:1. a do siatki rywala w tamtym spotkaniu trafiali: Piotr Franczak (czterokrotnie), Krzysztof Boroń (dwukrotnie) oraz Krystian Onuczyński.

Obecny sezon ekipa spod Kozienic rozpoczęła bardzo słabo. Podopieczni Radosława Bieniasa w 3 ligowych pojedynkach zanotowali komplet porażek. Megawat zdobył zaledwie dwie bramki, tracąc przy tym aż dwanaście goli. Świerżanie przegrali 1:3 z KS Lesznowola, 0:3 z MKS Wyśmierzyce oraz 1:6 ze Strażakiem Wielogóra.

Nieco lepszy start zanotował GKS Belsk Duży. Mimo trzech spotkań bez zwycięstwa (porażki z Iskrą Zbrosza Duża i KS Wysokin oraz remis z Sadownikiem) gracze Mateusza Norberciaka pokonali faworyta do awansu – KS Lesznowolę. W meczu rozegranym w Grójcu belszczanie pokazali charakter i po zaciętym meczu wygrali 3:2. Czy więc po tym spotkaniu czas na marsz w górę tabeli?

Mecz Megawat-GKS zaplanowano na niedzielę, 3 października na godz. 15:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *