Samorząd Straż

Medale dla Belska!

W ostatni weekend sierpnia w Warce odbyły się zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Grójcu zawody strzeleckie. Do rywalizacji przystąpili członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych oraz samorządowcy z terenu powiatu grójeckiego.

Na klasyfikację generalną składały się dwie konkurencje. Były to: pojedynek strzelecki oraz strzelanie zespołowe z karabinka kbk kal. 7,62 mm.

Wśród strażaków w klasyfikacji łącznej najlepsi okazali się druhowie z OSP Piaseczno (gm. Warka). Wyprzedzili oni druhów z OSP Drwalew (gm. Chynów) oraz OSP Jasieniec.

Doskonale w jednej z konkurencji poradzili sobie ochotnicy z Belska Dużego. Startujący w składzie: Daniel Waśkiewicz, Marek Grzyb i Dariusz Kołacz reprezentanci gminy Belsk Duży zdobyli brązowy medal w konkurencji: pojedynek strzelecki.

Rano rywalizowali strażacy, po południu zaś do Powiatowych Samorządowych Zawodów Strzeleckich przystąpili urzędnicy. W klasyfikacji łącznej bezkonkurencyjni okazali się pracownicy Starostwa Powiatowego w Grójcu, drugie miejsce zajął Urząd Miejski w Warce, zaś na najniższym stopniu podium stanęli urzędnicy z Belska Dużego, w składzie: Sławomir Musiałowski, Zbigniew Dudziński i Tomasz Waszewski. Ten ostatni zajął również doskonałe drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zawodów.

Druhom z OSP Belsk Duży oraz pracownikom Urzędu Gminy w Belsku Dużym gratulujemy sukcesów!

Źródło: grojec.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *