Biblioteka

Nowy dyrektor biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Belsku Dużym ma nowego dyrektora! Została nim pracująca od wielu lat w tej placówce – Izabela Majchrowska.

Pochodząca z Lewiczyna Majchrowska przez 36 lat pracowała w lewiczyńskiej filii belskiej biblioteki. 22 października 2021 roku uczniowie PSP im. UNICEF przygotowali specjalne pożegnanie. Bibliotekarce dziękowała również dyrektor GZOPO, dyrekcja szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców czy Koła Gospodyń Wiejskich. – Dziękuję za piękne przedstawienie oraz moc podziękowań – powiedziała chwilę po przedstawieniu wzruszona bibliotekarka. Spędziła ona bowiem większość swojego życia oddając się pracy bibliotekarza. Najpierw w centrum Lewiczyna, zaś później już w budynku szkoły podstawowej.

Teraz dla Izabeli Majchrowskiej rozpoczyna się nowy rozdział. Będzie ona bowiem kierować Gminną Biblioteką Publiczną. Oficjalne powitanie odbyło się w czwartek, 28 października 2021 roku. – Gratuluję awansu i życzę Pani żeby się dobrze pracowało, bo biblioteka to jest bardzo potrzebna instytucja – powitał nowego dyrektora Wójt Władysław Piątkowski.

W Filii Biblioteki w Lewiczynie pracować będzie natomiast Mariusz Wrona, który przed laty związany był z Publicznym Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.

Portal belskduzy24.pl gratuluje Izabeli Majchrowskiej awansu na stanowisko dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Belsku Dużym i liczy na owocną współpracę!

Zdjęcia: Urząd Gminy Belsk Duży/PSP im. UNICEF w Lewiczynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *