Edukacja Sport

Plebiscyt na trenera roku w powiecie grójeckim

Trzeba przyznać, że nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Belsku Dużym w tym roku szkolnym są wyjątkowo doceniani za swoją pracę w szkole i poza nią. Dopiero co prezentowaliśmy sylwetkę pani Katarzyny Lipińskiej, biorącej udział w Konkursie na Nauczyciela Wolontariusza 2017, a już mamy kolejnego nauczyciela tej szkoły zgłoszonego do zupełnie innego plebiscytu.

Pan Łukasz Wiśnik, nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener KS Pilica Nowe Miasto został nominowany przez redakcję radomskiej gazety „Echo Dnia” do tytułu najpopularniejszego trenera powiatu grójeckiego w roku 2017. (Warto nadmienić, że trzy lata temu wygrał ten plebiscyt w tej samej kategorii.)

Głosowanie kończy się w czwartek, 28 grudnia 2017 roku o godzinie 21. Swoje glosy można oddawać na trzy sposoby. Głos poprzez SMS to 10 punktów, przez Facebook – 2 punkty, przez „klik” na portalu www.echodnia.eu/radomskie – 1 punkt. Co ważne, głosować można codziennie.

Jeśli podzielasz nasze zdanie i uważasz, że pan Łukasz Wiśnik w pełni zasługuje na tytuł Trenera roku 2017 powiatu grójeckiego, głosuj! Link do głosowania poniżej.

GŁOSOWAĆ MOŻNA KLIKAJĄC TUTAJ.

Autor: PSP Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *