ProNutiva SKK wciąż liderem

Siatkarze z Belska Dużego po pewnym zwycięstwie nad MOS Iskrą Warszawa 3:0 pozostali na fotelu lidera I ligi mazowieckiej seniorów.

W wyjazdowym meczu trzeciej kolejki mazowieckiej I ligi podopieczni Kamila Majewskiego udali się do Warszawy. Pierwsza odsłona sobotniego pojedynku była wyrównana. Więcej zimnej krwi w końcówce zachowali jednak belszczanie, którzy wygrali tę partię 28:26. Kolejne sety przebiegały pod dyktando ProNutivy SKK Belsk Duży. Zwycięstwa do 19 oraz 21 przypieczętowały trzecie z rzędu zwycięstwo w stosunku 3:0.

Po tym pojedynku ProNutiva SKK wciąż przewodzi ligowej stawce. Podopieczni Majewskiego są jedyną drużyną, która nie straciła do tej pory choćby seta.

Doskonała okazja do kontynuowania tej serii w najbliższy weekend. Belscy siatkarze zagrają przed własną publicznością z RAS6 Szydłowiec. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 29 października 2023 roku o godz. 17:00 we własnej hali.

UKS Orlęta RaszynRAS 6 Szydłowiec3:028:26, 25:18, 25:23
MOS Iskra WarszawaProNutiva SKK Belsk Duży0:326:28, 19:25, 21:25
PSG KPS Siedlce IIKPS Płock2:325:14, 20:25, 21:25, 25:20, 13:15
iProArt Huragan Stare BabiceUKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów3:225:18, 25:19, 20:25, 17:25, 15:11
UKS Herkules SulejówekSPS Radmot Jedlińsk1:325:23, 18:25, 18:25, 21:25