Edukacja Sport

PSP Łęczeszyce najlepsze!

Młodzi sportowcy z PSP Łęczeszyce okazali się najlepsi podczas Finałów Powiatowych w unihokeju chłopców. Wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęła PSP w Lewiczynie. Rywalizacja toczyła się w roczniku 2005-2006 (VII, VIII klasy szkoły podstawowej), a zawody rozegrano w Hali Sportowej GOSiR w Belsku Dużym.

Uczniowie z Łęczeszyc nie mieli łatwej drogi, by osiągnąć końcowy sukces. Stoczyli dwa wyrównane boje z drużynami z Goszczyna i Lesznowoli. W obu okazali się lepsi o jedną bramkę. Dwukrotnie do siatki trafił Damian Feshchuk.

Wyniki:
PSP Łęczeszyce – PSP Lesznowola 1:0 (Feshchuk)
PSP Lesznowola – PSP Goszczyn 0:2
PSP Łęczeszyce – PSP Goszczyn 1:0 (Feshchuk)

Tabela:
1. PSP Łęczeszyce – 6 punktów
2. PSP Goszczyn – 3 punkty
3. PSP Lesznowola – 0 punktów

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice PSP Lesznowola. Dzielnie walczyła PSP Lewiczyn, lecz w starciu z PSP Goszczyn podopieczne Tomasza Wesołowskiego okazały się minimalnie gorsze tracąc bramkę sekundy przez zakończeniem meczu.

Wyniki:
PSP Lewiczyn – PSP Goszczyn 0:1
PSP Lewiczyn – PSP Lesznowola 0:6

PSP Goszczyn – PSP Lesznowola 0:1

Tabela:
1. PSP Lesznowola – 6 punktów
2. PSP Goszczyn – 3 punkty
3. PSP Lewiczyn – 0 punktów

Wszystkie drużyny uhonorowane zostały medalami oraz pucharami. Wręczała je Dyrektor GZOPO w Belsku Dużym – Maria Walewska-Żółcik oraz Kierownik GOSiR w Belsku Dużym – Marek Szewczyk.

Najlepsze drużyny będą reprezentowały Powiat Grójecki podczas półfinałów wojewódzkich, które jak co roku odbędą się w Radomiu.

Portal belskduzy24.pl gratuluje sukcesu szkole z Łęczeszyc i trzyma kciuki za dobre wyniki w Radomiu!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *